TSÄSSONA MAN

Lauri talu, Tobrova küla
57°46'28''N 27°27'43''E
grupid ettetellimisel oodatud
avatud laupäeval ja pühapäeval

Ootame teid õkva tsässona man!  Võru Kandle leelokoori Helmekaala´ sellesuvine kostikotus on Tobrova küla lihavõtte e. ülestõusmispühade tsässona ja kirmasepaiga vahetus naabruses olevas Lauri talus.

Meie kostikotuses olete juurte juures, seto esivanõmbidõ man, kes tsässonas taevaisalt abi palunud, lõbusamas meeleolus kirmasel tantsu löönud, leelotanud, pruute ja peigmehi piidelnud, hinnäst näüdänü´ ja muid kaenu.

Staarid teevad ikka seda, mis publikule meeldib, meile on eelmiste aastate kostipäevadel kuulsust toonud lihtnõ silgukõnõ. Nii leiate meid selgi aastal praadikala lõhna perrä, tuntud hääduse kindlustame! Menüü mitmekesine ja maitsev! Ikka pakume huvitavat magustoitu ja mitut sorti torte. Kohv tuleb massinast, a saat tsäid kah. Hääd söögikraami saab kaasa osta.

Lastetelk. Valgele linale näitame kino: vanu filme Setomaast. Kostipäeva avame lauluga, leelo ja pillimäng kostab terve päeva.

Kohviku kõrval on taastamisjärgus seto kindlustalu - Luikjärve talu. Kostipäeval on talu külalistele avatud,  kõneldakse olnust ja tulevast, saab teha näpotüüd.

Lisainfo kohviku kohta: Siiri Toomik, tel +372 517 8827, siiri55@gmail.com.