PUHKEMAJA PUHVET

Obinitsa puhkemaja
57°48'29''N 27°26'15''E
avatud ainult laupäeval
telkimine puhkemaja õuel, võib tellida ka hommikusöögi

Oli üks maha jäetud maja, võsa ja pika heina sees. Ehk siis vana lasteaed, kus meie pere lapsedki kunagi lasteaias käinud. Nukker pilt, sest lapsed seal enam ei jooksnud ega kilganud rõõmust. Maja oli jäänud üksi.

Ühel kevadel otsustasime, et teeme selle maja korda ja puhume taas elu sisse. Nii saigi tehtud. Meespere lõikas võsa, niitis muru ja naispere haljastas. Jätsime lasteaia mälestuseks vana liumäe ja kiige, mis on endiselt laste lemmikud.

Tänaseks on see maja saanud laagrite ja külaliste majutuskohaks. Oleme juurde teinud sauna, kaminaruumi, grillimiskoha-lõkkeplatsi, lastele mänguala. Meie juures leiab tegevust ja maitseelamusi nii suur kui väike.

Pereisa on karpkala huviline, niisiis pakumegi teile karpkalast hõrgutisi. Kindlasti kohalik tooraine ja seto söögid-joogid on ka pakkumisel. Kala saab eri variantides kaasa osta.

Pereema soovib aidata erivajadustega inimesi ja nende lähedasi. Oleme puhkemajas otsustanud alustada neile suunatud laagrite korraldamist. Eneseleidmine, tasakaal ja tervislik toitumine on meie pere väärtused, mida soovime laagrite kaudu külalistele edasi anda.

Päeva jooksul on kohviku juures Harakasoo talu hobune ja poni - huvilised saavad teha tiiru. 13.00-16.00 võimalus osaleda Piusa savikoja õpitoas.

Kostipäeva kohviku tulu läheb laagrite tegevustoa väljaehitamise toeks. Tule sinagi ja anna sellesse oma panus.

Lisainfo kohviku kohta: Priit Blum, tel +372 5353 6015, priitblum@gmail.com.