NOPRI TALU

Nopri talumeierei, Kärinä küla
57°38'49''N 27°12'06''E
grupid ettetellimisel oodatud
avatud ainult laupäeval

Nopri talu asub Seto Külävüü turismimarsruudil, see annab Setomaa külalisele võimaluse osa saada ka võrokeste toidukultuurist. Nopris on 19 aastat oma talu piimast tooteid tehtud. Teadlike tarbijate jaoks valmivad vähetöödeldud traditsioonilised talupiimatooted pudelipiimast kõvajuustuni. Seda tehakse väärtustades puhast loodust ja tervislikku toitumist.

Kostipäeva külalistel on võimalik läbida piimatoote valmimise kiirkursus – igal täistunnil viib peremees läbi meierei-farm ringkäigu (2€/inimene, lapsed tasuta). Vasikalauda külastus tasuta.

Valitud sortiment toodangust on tasuta maitsmiseks välja pandud. Kui soovid erilisemaid toite mekkida, siis tuleb sul osta kohviku pilet. See väljastatakse täiskasvanule 5€ ja lastele 3€ eest. See võimaldab kohalikust piimakraamist vabal valikul kõhu täis süüa. Muude toodete hulgas tõstame esile ahjuternespiima (tsäärpiim) ja 6 erinevat sorti juustu.

13. augustil juustu valmistamise õpituba. Kestus 3 tundi, algus kell 11.00. Osalejaid maksimaalselt 15 inimest, osalustasu 20€. Eelregistreerumine joonas@nopri.ee või tel 53060049 Joonas Niilo.

Lisainfo kohviku kohta: Vilve Niilo, tel +372 5660 8621, info@nopri.ee.