LILLEMÄE MORO

Lillemäe talu, Saagri küla Luhamaal
57°38'58''N 27°18'43''E
avatud ainult laupäeval

Setomaa lõunatipus Luhamaal keset metsi, mägesid ja vaikust asub maapealne paradiis. Talvel puhkab talu lumises vaikuses, kuid juba varakevadel avab see oma uksed, et pakkuda mõnusat koostegemise ja -olemise lusti. Lillemäe on armsaks saanud ühele toredale sõpruskonnale, kes sellel aastal kohvikupidamises pererahvaga koostöös kätt proovib. Kui tahad sellest osa saada, siis kostipäeval on paras aeg ja võimalus!

Suurel õuealal on ruumi ja piiramatut vabadust nii inim- kui ka lemmikloomale. Saab püüda kala, päevitada, veeta aktiivselt vaba aega või lihtsalt kusagil kaugemas õuenurgas ammutada endasse ümbritseva looduse ilu. Kes ei karda karastust, võib sulpsatada ka ujuma.

Vaimsele rikastumisele lisaks saab kohvikus osa ka maisematest naudingutest. Kohvikuköögi repertuaari kuuluvad rebitud liha burger, krõbedad räimed, kaerakile brülee ning veel palju muid soolaseid ja magusaid maitseid. Palaval suvepäeval toob karastust pudelisse püütud kevadiselt karge rabarberisiider ja peedi-šokolaadikook porgandijäätisega. Roogade valmistamisel on ammutatud inspiratsiooni tänavatoidukultuurist hoides au sees kohalikku kööki ja värsket toorainet.

Päeval aitab lõbusalt kulgeda elav muusika, lisaks saavad kiiremad kostipäevalised suveniirina kaasa osta purki püütud suviseid maitseid ning teisi Lillemäe kokkade poolt valmistatud hõrgutisi.

Kümnele esimesele külastajale pakume arvelt 10% soodustust, kasutades salasõna “Lillemäe Moro”.

Kohtume Lillemäel!

Lisainfo kohviku kohta: Laura Saarma, tel +372 5554 8174, laurasaarma@gmail.com.