JÄRVEVEERE

Lukova 32a, Beresje
58°5'17''N 27°34'52''E
avatud ainult laupäeval

Avame oma kohviku Beresje külas, kus tänaseni on au sees vanausuliste kombed. Kodukohvik asub Kivinõna neemel. Huvilised saavad siin tutvuda lähedalasuva kalmistu ja selle ajalooga, jalutada külas, mida on mainitud juba 1582. aastal.

Meie kohviku menüüs leidub toite igale maitsele, kindlasti leiavad ka taimetoidu austajad endale midagi meelepärast. Vanem perepoeg pakub oma firmarooga – suus sulavat, aeglaselt küpsetatud seakooti.

Väikesed külalised saavad endale skaudisaia küpsetada, osaleda kunstitoas, mängida võistlusmänge ning lustida suure õue peal. Huvilistel võimalik kaasa elada teadusetendusele, see toimub 13.00, 15.00, 17.00 ja 19.00. Avatud on ka kohalike leidude näitus ja tehakse ringkäike külas.

Pakume kelti ehk kuivatatud kala ja meie pere salaretsepti järgi valmistatud poistemoosi, mis – nagu nimigi ütleb – toob perre pojad. Toime on tõestatud: kahel perepojal on kokku kuus poega!

Külaliste neljajalgsetele sõpradele pakume maiust, mis on väljatöötatud koos pere kahe koeravolaskiga ning läbinud nende range maitsmistesti ning heakskiidu saanud.

Järveveere kohvik – see on võimalus leida endale nurgake, kus segamatult oma seltskonnaga Lämmijärve ilu ja meie pakutud toitu nautida.

Lisainfo kohviku kohta: Meeri Ivanov, tel +372 5565 7654, meeri.ivanov@gmail.com.